Ottelut ja kalenteri

SU 12.7.                
    13:45    Jalkapallo    S    Wolverhampton - Everton
    14:55    Jalkapallo    S    FC Honka - JyPK
    15:45    Pesäpallo    S    Vimpelin Veto - Sotkamon Jymy
    16:00    Jalkapallo    S    Aston Villa - Crystal Palace
    16:00    Moottoriurheilu    S    Itävallan osakilpailu
    17:00    Jalkapallo    S    Ilves - FC Espoo
    17:55    Jalkapallo    S    Levante - Athlético Bilbao
    18:30    Jalkapallo    S    Tottenham - Arsenal
    18:30    Jalkapallo    S    FC Honka - KuPS
    20:25    Jalkapallo    S    Leganés - Valencia

    21:00    Jalkapallo    S    Bournemouth - Leicester
    22:00    Golf    S    Workday Charity Open
    22:55    Jalkapallo    S    Sevilla - Mallorca

MA 13.7.                
    13:00    Jalkapallo    U    Aston Villa - Crystal Palace
    14:00    Moottoriurheilu    U    NASCAR Quaker State 400
    15:00    Jalkapallo    U    Brighton - Manchester City
    17:00    Jalkapallo    U    Bournemouth - Leicester
    18:30    Ravit    S    Turku ja Solvalla
    18:30    Jalkapallo    U    Sevilla - Mallorca
    20:25    Jalkapallo    S    Alavés - Getafe
    20:25    Jalkapallo    S    Villareal - Real Sociedad
    21:25    Jalkapallo    S    Oxford - Wycombe
    21:45    Jalkapallo    S    Manchester United - Southampton
    22:35    Jalkapallo    S    Inter Milan - Torino
    22:55    Jalkapallo    S    Granada - Real Madrid

TI 14.7.                
    13:00    Jalkapallo    U    Liverpool - Burnley
    15:00    Jalkapallo    U    Norwich - West Ham
    16:00    Jalkapallo    U    Villareal - Real Sociedad
    16:00    Jenkkifutis    U    New York Giants - New England Patriots
    17:45    Pesäpallo    S    Tahko - Kipa-90
    18:30    Ravit    S    Tampere ja Jägersro
    18:55    Jalkapallo    S    West Bromwich - Fulham
    20:25    Jalkapallo    U    Granada - Real Madrid
    22:00    Jalkapallo    S    Chelsea - Norwich
    22:35    Jalkapallo    S    Atalanta - Brescia

KE 15.7.                
    12:00    Jalkapallo    U    Brighton - Manchester City
    14:00    Jalkapallo    U    Wolverhampton - Everton
    16:00    Jalkapallo    U    Tottenham - Arsenal
    17:45    Pesäpallo    S    Virkiä - SMJ
    19:50    Jalkapallo    S    Newcastle - Tottenham
    19:50    Jalkapallo    S    Manchester City - Bournemouth
    20:30    Jalkapallo    S    AC Milan - Parma
    20:30    Jalkapallo    S    Bologna - Napoli
    22:00    Jalkapallo    S    Arsenal - Liverpool
    22:45    Jalkapallo    S    AS Roma - Hellas Verona
    22:45    Jalkapallo    S    Sassuolo - Juventus

TO 16.7.                
    12:30    Jalkapallo    U    Manchester City - Bournemouth
    14:00    Jalkapallo    U    Newcastle - Tottenham
    15:00    Jalkapallo    U    Manchester United - Southampton
    17:25    Jalkapallo    U    Arsenal - Liverpool
    17:55    Pesäpallo    S    IPV - Tahko
    19:45    Jalkapallo    S    Everton - Aston Villa
    19:45    Jalkapallo    S    Leicester City - Sheffield United
    21:30    Golf    S    the Memorial Tournament
    22:00    Jalkapallo    S    Crystal Palace - Manchester United
    22:00    Jalkapallo    S    Southampton - Brighton
    22:45    Jalkapallo    S    SPAL - AC Milan

PE 17.7.                
    11:55    Moottoriurheilu    S    Vapaat harjoitukset 1, Unkari
    13:00    Jalkapallo    U    Everton - Aston Villa
    15:30    Jalkapallo    U    Leicester City - Sheffield United
    15:55    Moottoriurheilu    S    Vapaat harjoitukset 2, Unkari
    16:30    Jalkapallo    U    Ottelu avoin
    17:45    Pesäpallo    S    Manse PP - Koskenkorva
    18:20    Jalkapallo    S    FC Honka - PK-35 Helsinki
    18:20    Jalkapallo    S    RoPS - FC Haka
    18:20    Jalkapallo    S    SJK - IFK Mariehamn
    18:20    Jalkapallo    S    FC Inter - HJK
    18:20    Jalkapallo    S    Ilves - KuPS
    20:00    Jalkapallo    U    Ottelu avoin
    21:30    Golf    S    the Memorial Tournament
    22:00    Jalkapallo    S    West Ham - Watford

LA 18.7.                
    12:00    Moottoriurheilu    S    Marine Watercross Tahko 2020
    12:55    Moottoriurheilu    S    Vapaat harjoitukset 3, Unkari
    14:20    Ravit    S    St. Michel
    15:05    Moottoriurheilu    S    MotoGP, Espanjan aika-ajot

    15:55    Jalkapallo    S    KuPS - PK-35 Vantaa
    15:55    Moottoriurheilu    S    Unkarin aika-ajot
    16:50    Jalkapallo    S    Åland United - HJK
    16:50    Jalkapallo    S    HIFK - FC Lahti
    16:50    Jalkapallo    S    FC Honka - TPS
    19:15    Jalkapallo    S    Norwich - Burnley
    21:35    Jalkapallo    S    Arsenal - Manchester City
    22:00    Golf    S    the Memorial Tournament
    22:45    Jalkapallo    S    AC Milan - Bologna

SU 19.7.                
    14:20    Ravit    S    St. Michel
    14:00    Moottoriurheilu    S    MotoGP, Espanjan osakilpailu
    16:00    Moottoriurheilu    S    Unkarin osakilpailu

    16:45    Pesäpallo    S    SiiPe - PattU
    19:55    Jalkapallo    S    Manchester United - Chelsea
    20:30    Jalkapallo    S    Napoli - Udinese
    20:30    Jalkapallo    S    Brescia - SPAL
    22:00    Golf    S    the Memorial Tournament
    21:30    Moottoriurheilu    S    NASCAR O´Reilly Auto Parts 500
    22:45    Jalkapallo    S    AS Roma - Inter Milan

 

Muutokset lähetyksiin ovat mahdollisia.

Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Otteluita on mahdollista seurata myös kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa.

Voit valita itse seuraamasi ottelun, kanavalista löytyy tästä alta. 

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 1 HD Telia, Liiga 1-4 Ruutu +
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Cmore Tennis
Viaplay Eurosport 2 HD Cmore Extreme
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 1
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Toto-TV 2
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Toto-TV 3
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Toto-TV 4