Ottelut ja kalenteri

PE 14.2.
13:55 Talvilajit S Lentomäen karsinta, Bad Mittendorf
14:00 Jääkiekko U Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets
15:00 Jääkiekko U Toronto Maple Leafs - Dallas Stars
15:30 Talvilajit S Ampumahiihdon MM, Naisten pikamatka
16:30 Jalkapallo U PSG - Lyon
18:30 Jääkiekko S Lukko - Pelicans
18:30 Jääkiekko S Kärpät - HIFK
18:30 Jääkiekko S TPS - Ässät
18:30 Jääkiekko S Ilves - KooKoo
18:30 Jääkiekko S HPK - Jukurit
18:30 Jääkiekko S KalPa - JYP
18:30 Jalkapallo S Sport - Tappara
19:00 Jääkiekko U Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers
19:20 Yleisurheilu S Halliyleisurheilu, Berliini
21:00 Golf S The Genesis Invitational
21:00 Jääkiekko U Vegas Golden Knights - St. Louis Blues
21:25 Jalkapallo S Dortmund - Eintracht Frankfurt
21:45 Jalkapallo S Wolverhampton - Leicester
21:55 Jalkapallo S Granada - Valladolid
22:00 Jääkiekko U Toronto Maple Leafs - Dallas Stars
00:00 Jääkiekko U Florida Panthers - Philadelphia Flyers
00:00 Jääkiekko U Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets
02:00 Koripallo S NBA All Star Rising Star Challenge
02:00 Jääkiekko S Carolina Hurricanes - New Jersey Devils
02:00 Jääkiekko S Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

LA 15.2.
13:55 Alppihiihto S Naisten suurpujottelun 2. lasku
13:55 Jalkapallo S Mallorca - Alavés
13:55 Jalkapallo S Hannover - HSV
14:15 Jalkapallo S Southampton - Burnley
14:25 Salibandy S TPS - SSRA
14:25 Talvilajit S Ski Tour, naisten 10 km
14:30 Jalkapallo S West Bromwich - Nottingham
15:30 Yleisurheilu S Halliyleisurheilu, Glasgow
16:00 Jääkiekko S Jokerit - Metallurg Magnitogorsk
16:00 Autourheilu S Ruotsin ralli, ek 14
16:30 Jalkapallo S RB Leipzig - Werder Bremen
16:30 Jalkapallo S Augsburg - Freiburg
16:55 Salibandy S EräViikingit - Happee
16:55 Jalkapallo S Barcelona - Getafe
17:05 Talvilajit S Ski Tour, miesten 15 km
18:30 Jääkiekko S JYP - Ilves
18:30 Jääkiekko S Tappara - Sport
18:30 Jääkiekko S Jukurit - Pelicans
18:30 Jääkiekko S SaiPa - KalPa
18:30 Jääkiekko S Ässät - TPS
18:30 Jääkiekko S KooKoo - Lukko
18:30 Jääkiekko S HIFK - Kärpät
18:40 Yleisurheilu U Yleisurheilun halli SM, 1. kilpailupäivä
19:15 Jalkapallo S Fortuna Düsseldorf - Mönchengladbach
19:30 Jalkapallo S Norwich - Liverpool
20:05 Jääkiekko S Boston Bruins - Detroit Red Wings
21:45 Jalkapallo S Atalanta - AS Roma
21:55 Jalkapallo S Valencia - Atletico Madrid
22:00 Golf S The Genesis Invitational
22:00 Jääkiekko S St. Louis Blues - Nashville Predators
23:05 Jääkiekko S Florida Panthers - Edmonton Oilers
02:00 Jääkiekko S Montreal Canadiens - Dallas Stars
02:00 Jääkiekko S Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

SU 16.2.
12:55 Jalkapallo S Sevilla - Espanyol
13:30 Jalkapallo S Udinese - Hellas Verona
13:55 Talvilajit S Ampumahiihdon MM, Naisten takaa-ajo
14:00 Jalkapallo S Aberdeen - Celtic
14:55 Talvilajit S Ski Tour, miesten 15 km
14:55 Jalkapallo S Leganés - Real Betis
15:25 Salibandy S Koovee - TPS
15:45 Jalkapallo S Aston Villa - Tottenham
16:00 Jalkapallo S Juventus - Brescia
16:10 Talvilajit S Ampumahiihdon MM, miesten takaa-ajo
16:15 Jalkapallo S Köln - Bayern München
16:55 Talvilajit S Ski Tour, naisten 10 km
18:00 Yleisurheilu U Yleisurheilun halli SM, 2. kilpailupäivä
18:15 Jalkapallo S Arsenal - Newcastle
18:45 Jalkapallo S Mainz - Schalke
19:00 Jalkapallo S Gagliari - Napoli
19:25 Jalkapallo S Athletic Bilbao - Osasuna
19:35 Jääkiekko S Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
21:00 Jääkiekko U St. Louis Blues - Nashville Predators
21:45 Jalkapallo S Lazio - Inter Milan
21:55 Jalkapallo S Real Madrid - Celta Vigo
22:00 Golf S The Genesis Invitational
22:00 Jalkapallo S Lille - Marseille
22:35 Jääkiekko S New York Rangers - Boston Bruins
23:00 Jääkiekko S Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers
02:05 Jääkiekko S Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

MA 17.2.
8:00 Jääkiekko U Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
10:00 Jääkiekko U New York Rangers - Boston Bruins
11:00 Jalkapallo U Arsenal - Newcastle
12:00 Jääkiekko U Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
13:00 Jalkapallo U Lille - Marseille
14:00 Jääkiekko U Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
15:00 Jääkiekko U Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers
16:00 Jalkapallo U Aston Villa - Tottenham
17:00 Jalkapallo U Köln - Bayern München
18:30 Jääkiekko S TPS - HPK
18:30 Jääkiekko S Jokerit - Dynamo Moskova
21:00 Jääkiekko U New York Rangers - Boston Bruins
21:45 Jalkapallo S AC Milan - Torino
21:50 Jalkapallo S Chelsea - Manchester United
23:05 Jääkiekko S San Jose Sharks - Florida Panthers
23:05 Jääkiekko S Arizona Coyotes - New York Islanders
2:00 Jääkiekko U Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

TI 18.2.
8:00 Jääkiekko U San Jose Sharks - Florida Panthers
10:00 Jääkiekko U Jokerit - Dynamo Moskova
10:00 Jalkapallo U Chelsea - Manchester United
12:00 Moottoriurheilu U Daytona 500
12:00 Jääkiekko U Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning
14:00 Jääkiekko U Vegas Golden Knights - Washington Capitals
15:00 Talvilajit S Ampumahiihdon MM, naisten normaalimatka
15:55 Jääkiekko U San Jose Sharks - Florida Panthers
17:55 Jääkiekko S Ak Bars - Avangard
18:00 Jalkapallo U Norwich - Liverpool
18:30 Jääkiekko S Pelicans - JYP
19:00 Jääkiekko U Arizona Coyotes - New York Islanders
21:00 Jääkiekko U Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning
21:00 Jalkapallo U Chelsea - Manchester United
21:45 Jalkapallo S Atlético Madrid - Liverpool
21:55 Jalkapallo S Dortmund - PSG
23:00 Jääkiekko U San Jose Sharks - Florida Panthers
1:00 Jääkiekko U Ak Bars - Avangard
2:00 Jääkiekko S Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets

Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Otteluita on mahdollista seurata myös kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa.

Voit valita itse seuraamasi ottelun, kanavalista löytyy tästä alta. 

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 1 HD Telia, Liiga 1-4 Ruutu +
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Cmore Tennis
Viaplay Eurosport 2 HD Cmore Extreme
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 1
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Toto-TV 2
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Toto-TV 3
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Toto-TV 4