Ottelut ja kalenteri

HUOM HUOM. Sports Barin iso screeni on huollossa. Parhaiten näet sporttia meidän monista muista näytöistä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Otteluita on mahdollista seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD  
Cmore Sport 1 HD Telia, Liiga 1-4 Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Ruutu +
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

To 18.4

18.00 Nordic Cup: Suomi – Norja (with voice)
18.15 SJK – HJK (with voice)
18.15 Salibandy: Classic – TPS
19.00 Toto4
20.25 Jääkiekon U18 MM: Kanada – Suomi (with voice)
20.30 Färjestad BK – Djurgården Hockey
20.40 Koripallon Euroliiga: Fenerbahce – Zalgiris
22.00 Europa League: Chelsea – Slavia Praha
22.00 Europa League: Napoli – Arsenal (with voice)
02.05 Carolina Hurricanes – Washington Capitals (with voice)

Pe 19.4

14.25 Sheffield United – Nottingham (with voice)
16.55 Birmingham – Derby
16.55 Burton – Portsmouth
18.00 Nordic Cup: Suomi – Norja
18.15 FC Lahti – FC Inter
18.30 Tappara – HIFK (with voice)
19.00 Toto4
19.10 Sunderland – Doncaster
19.25 KHL finaalit: Avangard – TsSKA Moskova
20.20 Jääkiekon U18 MM: Valko-Venäjä – Suomi (with voice)
20.30 Luulaja Hockey – Frölunda HC
21.40 Norwich – Sheffield Wednesday (with voice)
21.40 Lyon – Angers
22.00 Alaves – Real Valladolid
22.10 Koripallon Euroliiga: Real Madrid – Panathinaikos
02.05 MLB: Indians – Braves (with voice)
02.05 Boston Bruins – Toronto Maple Leafs (with voice)

La 20.4

13.20 Parma – AC Milan (with voice)
13.55 Hearts – Rangers
14.00 Celta Vigo – Girona
14.25 Manchester City – Tottenham (with voice)
14.30 Toto75
14.45 Salibandy: TPS – Classic
15.45 KuPS – FC Honka
15.50 Lazio – Chievo
16.20 Bayern München – Werder Bremen
16.20 Leverkusen – Nürnberg
16.55 Valioliiga (with voice)
17.00 Kärpät – HPK (with voice)
17.15 Eibar – Atletico Madrid
18.50 Juventus – Fiorentina (with voice)
19.20 Mönchengladbach – RB Leipzig
19.25 Newcastle – Southampton (with voice)
19.30 Rayo Vallecano – SD Huesca
20.00 UFC Fight Night: Overeem vs Oleinik
21.00 Matchroom Boxing: Allen vs Browne
21.20 Inter Milan – AS Roma
21.25 Schalke – Hoffenheim
21.45 Barcelona – Real Sociedad (with voice)
22.05 NHL
00.30 NBA: Denver Nuggets – San Antonio Spurs (with voice)

Su 21.4

Sports Bar auki klo 18.00 alkaen.
Sports Bar is open from 18.00.

18.00 Cardiff – Liverpool (with voice)
18.00 Reims – St.Etienne
18.50 Hertha Berlin – Hannover
19.30 Villarreal – Leganes (with voice)
21.45 Real Betis – Valencia
21.55 PSG – Monaco (with voice)
22.05 NHL
22.30 NBA: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors (with voice)

Ma 22.4

Sports Bar on suljettu.
Sports Bar is closed.

Ti 23.4

18.00 HJK – HIFK (with voice)
18.30 HPK – Kärpät (with voice)
19.00 Toto5
20.30 SD Huesca – Eibar
21.35 Tottenham – Brighton (with voice)
21.40 Saksan Cup: HSV – Leipzig
22.30 Alaves – Barcelona (with voice)