Ottelut ja kalenteri

Boldatut näkyvät isolta screeniltä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Ilman "with voice" merkkiä mahdollisuus seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Golf HD
Cmore Sport 1 HD Ruutu Urheilu 3-8 HD Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Ruutu +
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

La 16.6

13.00 Jalkapallon MM, lohko C: Ranska – Australia (with voice)
16.00 Jalkapallon MM, lohko D: Argentiina – Islanti (with voice)

18.00-21.00 HIFK Stadin mimmien yksityistilaisuus Sports Barissa
19.00 Jalkapallon MM, lohko C: Peru – Tanska
(with voice)
21.30 La liga Playoffs: Valladolid - Numancia (with voice)
22.00 Jalkapallon MM, lohko D: Kroatia – Nigeria (with voice)

Su 17.6

15.00 Jalkapallon MM, lohko E: Costa Rica – Serbia (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko F: Saksa – Meksiko (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko E: Brasilia – Sveitsi (with voice)

Ma 18.6

13.00 ATP Tennis: Halle
14.00 ATP Tennis: Queen’s Club
15.00 Jalkapallon MM, lohko F: Ruotsi – Etelä-Korea (with voice)
18.00 Vaahteraliiga: Seinäjoki Crocodiles – Helsinki Roosters
18.00 Jalkapallon MM, lohko G: Belgia – Panama (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko G: Tunisia – Englanti (with voice)

Ti 19.6

13.00 ATP Tennis: Halle
14.00 ATP Tennis: Queen’s Club
15.00 Jalkapallon MM, lohko H: Puola – Senegal (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko H: Kolumbia – Japani (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko A: Venäjä – Egypti (with voice)

Ke 20.6

13.00 ATP Tennis: Halle
14.00 ATP Tennis: Queen’s Club
15.00 Jalkapallon MM, lohko B: Portugali – Marokko (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko A: Uruguay – Saudi-Arabia (with voice)
18.30 KuPS – HJK (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko B: Iran – Espanja (with voice)

To 21.6

13.00 ATP Tennis: Halle
14.00 ATP Tennis: Queen’s Club
15.00 Jalkapallon MM, lohko C: Ranska – Peru (with voice)
17.30 PS Kemi – RoPS (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko C: Tanska – Australia (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko D: Argentiina – Kroatia (with voice)

Pe 22.6

12.55 Formula 1: Vapaat harjoitukset 1 / Ranska (with voice)
13.00 ATP Tennis: Halle / Puolivälierät
14.00 ATP Tennis: Queen’s Club / Puolivälierät
15.00 Jalkapallon MM, lohko E: Brasilia – Costa Rica (with voice)
16.55 Formula 1: Vapaat harjoitukset 2 / Ranska
18.00 Jalkapallon MM, lohko D: Nigeria – Islanti (with voice)
20.30 Yleisurheilua: IAAF World Challenge Madrid
21.00 Jalkapallon MM, lohko E: Serbia – Sveitsi (with voice)
02.30 NHL Entry Draft 2018 – Round 1 (with voice)

La 23.6

12.30 ATP Tennis: Halle / Välierät
13.55 Formula 1: Vapaat harjoitukset 3 / Ranska
15.00 Jalkapallon MM, lohko G: Belgia – Tunisia (with voice)
15.00 ATP Tennis: Queen’s Club / Välierät
16.55 Formula 1: Ranskan aika-ajot (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko F: Etelä-Korea – Meksiko (with voice)
18.00 NHL Entry Draft 2018 – Round 2-7 (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko F: Saksa – Ruotsi (with voice)
23.00 Yleisurheilua: US Outdoor Championships / Des Moines
23.55 MLS: Philadelphia Union – Vancouver Whitecaps (with voice)
02.30 MLS: Orlando City SC – Montreal Impact (with voice)

Su 24.6

14.00 ATP Tennis: Halle / Finaali
15.00 Jalkapallon MM, lohko G: Englanti – Panama (with voice)
16.30 ATP Tennis: Queen’s Club / Finaali
16.55 Formula 1: Ranskan osakilpailu (with voice)
18.00 Jalkapallon MM, lohko H: Japani – Senegal (with voice)
21.00 Jalkapallon MM, lohko H: Puola – Kolumbia (with voice)
23.00 Yleisurheilua: US Outdoor Championships / Des Moines