Ottelut ja kalenteri

Boldatut näkyvät isolta screeniltä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Ilman "with voice" merkkiä mahdollisuus seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Golf HD
Cmore Sport 1 HD Ruutu Urheilu 3-8 HD Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Ruutu +
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

La 21.4

Toto tapahtuma koko Sports Barissa aina iltaan saakka.
14-19 Seinäjoki Race & T76
(with voice)

13.15 Salibandyliiga: Naisten loppuottelu; Classic - SB-Pro
13.55 Eibar- Getafe
14.25 West Bromwich - Liverpool
14.30 ATP Tennis 1000: Monte Carlo / Välierät
15.45 SJK - FC Honka
15.55 SPAL - Roma
16.10 SHL Finaali: Växjö - Skellefteå
16.15 Salibandyliiga: Miesten loppuottelu; Classic - Happee
16.55 Watford - Crystal Palace
17.00 Kärpät - Tappara
17.10 Celta Vigo - Valencia
18.55 Sassuolo - Fiorentina

19.10 Manchester United - Tottenham (with voice)
21.40 EFL Championship: Cardiff - Nottingham 
21.40 Milan - Benevento (with voice)
22.05 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets (with voice)
22.05 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
00.00 NBA: New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers (with voice)
00.55 Flamengo - America MG

Su 22.4

12.30 ATP Tennis 1000: Monte Carlo / Nelinpelin finaali
12.55 Girona - Espanyol (with voice)
13.25 Cagliari - Bologna
13.30 Jääkiekon alle 18-v. MM: Suomi - Venäjä (with voice)
15.25 Arsenal - West Ham (with voice)
15.30 ATP Tennis 1000: Monte Carlo / Finaali
15.45 RoPS - PS Kemi
15.55 Chievo - Inter (with voice)
15.55 Lazio - Sampdoria
16.55 Chelsea - Southampton
17.00 Ak Bars - TsSKA Moskova
17.55 St. Etienne - Troyes
18.25 Manchester City - Swansea (with voice)
19.25 Las Palmas - Alaves
21.40 Atletico Madrid - Real Betis
21.40 Juventus - Napoli (with voice)
21.55 Bourdeaux - PSG
22.30 NBA: San Antonio Spurs - Golden State Warriors (with voice)
23.00 MLS: Seattle Sounders FC - Minnesota United
00.55 Gremio - Atletico PR
01.15 MLS: Portland Timbers - New York City FC (with voice)

Ma 23.4

12.00 ATP Tennis: Barcelona (with voice)
18.30 Tappara - Kärpät (with voice)
21.40 Genoa - Verona
21.55 Athletic Bilbao - Levante (with voice)
21.55 Everton - Newcastle (with voice)
01.55 Sport - Botafogo (with voice)

Ti 24.4

12.00 ATP Tennis: Barcelona
13.30 Jääkiekon alle 18-v. MM: Suomi - Tshekki (with voice)
18.30 Mahdollinen finaali: Kärpät - Tappara (with voice)
19.25 TsSKA Moskova - Ak Bars
19.55 Koripallon Euroliiga: Zalgiris Kaunas - Olympiakos
20.25 SHL Finaali: Växjö - Skellefteå
21.40 UEFA Champions League: Liverpool - Roma (with voice)
21.55 Koripallon Euroliiga: Baskonia Vitoria - Fenerbahce (with voice)