Ottelut ja kalenteri

Boldatut näkyvät isolta screeniltä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Ilman "with voice" merkkiä mahdollisuus seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
MTV MAX HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Golf HD
MTV Sports 1 HD Ruutu Urheilu 3-8 HD Viasat Urheilu HD
MTV Sports 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen ISTV
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

Ma 22.1

12.15 Tennis: Australian avoimet (with voice)
18.25 SKA - Dynamo Moskova (with voice)
19.00 Käsipallon EM-kisat: Serbia - Ranska
21.00 Käsipallon EM-kisat: Ruotsi - Valko-Venäjä
21.40 Juventus - Genoa (with voice)
21.50 Swansea - Liverpool (with voice)
21.55 Eibar - Malaga
02.05 Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche (with voice)
02.05 New Jersey Devils - Detroit Red Wings (with voice)

Ti 23.1

15.55 Salavat Julajev - Jokerit (with voice)
18.30 JYP - Lukko (with voice)
18.30 SaiPa - Sport
18.30 HIFK - Ilves (with voice)
18.30 Quickest customer choice. (options: TPS - HPK, Pelicans - Jukurit, Tappara - KalPa)
18.35 Alppihiihdon maailmancup: Schladming
19.10 Käsipallon EM-kisat: Slovenia - Espanja
21.35 Alppihiihdon maailmancup: Schladming
21.40 Englannin liigacup: Bristol City - Manchester City (with voice)
22.25 Copa del Rey: Sevilla - Atletico Madrid (with voice)
02.05 Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes (with voice)
02.05 Boston Bruins - New Jersey Devils (with voice)
02.35 Montreal Canadiens - Colorad Avalanche
02.35 Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers

Ke 24.1

12.45 UEFA Nations League - lohkoarvonta (with voice)
16.30 Käsipallon EM-kisat: Serbia - Valko-Venäjä (with voice)
19.25 Lazio - Udinese (with voice)
19.55 Copa del Rey: Alaves - Valencia (with voice)
21.40 Sampdoria - Roma (with voice)
21.55 Englannin liigacup: Arsenal - Chelsea (with voice)
22.25 Copa del Rey: Real Madrid - Leganes